TripodBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TripodBG

tutorial forum @ tripodbg.com
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 boujou-matchmoving

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

boujou-matchmoving Empty
ПисанеЗаглавие: boujou-matchmoving   boujou-matchmoving Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 11:10 pm

напоследък много се ровя в областта на matchmoving-a.Намерих и страхотни туториали като един от най добрите, които намерих беше този- http://vfxworld.nxserve.net/Tutorials/MatchMove/Boujou_Beginner.html .Но не съм тръгнал само да го хваля.Имам и проблем който не мога да реша по никакъв начин.ПРограмата ми забива,не иска да траква, а дори да реши, после при солв-а ми изчезват точките.ПРобвах преинсталация, но нищо не се оправи.Странното е , че и при сходна програма ,наречена SynthEyes се появяват подобни симптоми.Компютърът ми не е слаб и съм на виста.Възможно ли е някакво несъответство спрямо операционна система и boujou?
Върнете се в началото Go down
Stefoto
Admin



Брой мнения : 42
Age : 35
Location : Sofia
Registration date : 15.03.2009

boujou-matchmoving Empty
ПисанеЗаглавие: Re: boujou-matchmoving   boujou-matchmoving Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 11:13 pm

Ами твърде е вероятно по мое мнение виста е най-отвратителната и скапана операционна система правена някога.. даже имаше 1 лаф VISTA - Virus Inside Switch To Apple Laughing
Шегата настрана щом проблемът се появява и при друга програма значи е възможно да е от вистата пробвал ли си XP 64 битов.. аз работя на такъв и съм адски доволен.
Върнете се в началото Go down
http://www.tripodbg.com
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

boujou-matchmoving Empty
ПисанеЗаглавие: Re: boujou-matchmoving   boujou-matchmoving Icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 7:05 pm

еми май ще се наложи преинсталация
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





boujou-matchmoving Empty
ПисанеЗаглавие: Re: boujou-matchmoving   boujou-matchmoving Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
boujou-matchmoving
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TripodBG :: After Effects :: After Effects - Tutorial Requests-
Идете на: