TripodBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TripodBG

tutorial forum @ tripodbg.com
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 AE CS3 & Audio - проблем

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ayanakiev

ayanakiev


Брой мнения : 23
Age : 22
Registration date : 18.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 8:05 pm

от днес разбрах че имам нещо прецакано...
АЕ не изкарва квото и да било аудио в режима preview... след екпорт имам аудио... но чак тогава...
с ъпгрейднати драйвъри съм... в настройките на АЕ си пише че за аудио използва звуковата ми карта...

идеи някви защо така се е бъгнало тва чудо...
Върнете се в началото Go down
Stefoto
Admin



Брой мнения : 42
Age : 35
Location : Sofia
Registration date : 15.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 8:11 pm

Какъв формат ти е аудиото, After Effects работи най-добре с wav файлове. Виж дали не ти е натиснат бутона за спиране на аудиото докато правиш preview или да не ти е спрян аудио switch-a на самия layer.
Върнете се в началото Go down
http://www.tripodbg.com
ayanakiev

ayanakiev


Брой мнения : 23
Age : 22
Registration date : 18.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 8:15 pm

mov, avi, накрая му праснах wma и mp3 .. Smile
ми не е муутнато аудиото... суича е - он ... скоро ми го правеше тва на sony vegas... изобщо не изкарваше аудио писта..
но за сметка на тва премиерата върви без проблем...

ше я карам явно още малко така и ше се зарежда image-a за win Wink
Върнете се в началото Go down
Stefoto
Admin



Брой мнения : 42
Age : 35
Location : Sofia
Registration date : 15.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 8:18 pm

Ами да от това, което казваш май така ще е най-добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.tripodbg.com
Belagun2001




Брой мнения : 9
Registration date : 24.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 2:58 am

Натиска6 ботона нула кото е в дясната 4аст на клавиатурата и има6 превю със звук Smile
Върнете се в началото Go down
http://dramaexport.org
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 12:12 pm

не е от нулата, нали споменава, че проблемът му е започнал отскоро,демек преди си е правил превюто със звук. Neutral
Върнете се в началото Go down
ayanakiev

ayanakiev


Брой мнения : 23
Age : 22
Registration date : 18.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 7:16 pm

Belagun2001 написа:
Натиска6 ботона нула кото е в дясната 4аст на клавиатурата и има6 превю със звук Smile

брато, почти оцели 10-ка Smile

с 0 ми тръгна аудио... но аудиото което тръгна - не е 1:1 с това от файла ... някак си по-забавено е
Върнете се в началото Go down
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:31 pm

това се дължи на факта, че на мястото от където си си пускал превюто без звък е заложена различна скорост на фреймовете спрямо тази на фаела ти.Фиж с колко фрейма в секунда ти е снимано видеото и ги уеднакви със скоростта на превюто, тогава няма да имаш проблем.Ако разбира се е там проблемът, късмет
Върнете се в началото Go down
ayanakiev

ayanakiev


Брой мнения : 23
Age : 22
Registration date : 18.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:39 pm

d.panayotov написа:
това се дължи на факта, че на мястото от където си си пускал превюто без звък е заложена различна скорост на фреймовете спрямо тази на фаела ти.Фиж с колко фрейма в секунда ти е снимано видеото и ги уеднакви със скоростта на превюто, тогава няма да имаш проблем.Ако разбира се е там проблемът, късмет

добро предположение... ама моя проблем е загадка за медицината явно...

в смисъл тва ми го прави и на обикновени аудио файлове... просто звучат забавено... а и не е нормално всеки път да натискам 0 за да ми тръгне аудио ...
но имам да направя 1-2 проекта още... и после ше следва format:С\

мерси за съветите все пак Smile
Върнете се в началото Go down
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 10:47 pm

ако са в мп3 тези звукови фаелове пробвай да ги обърнеш в лав и пак ги инпортни.И при мен се случи веднъж нещо такова и така се оправих. Пък дано стане А колкото до превюто, аз всеки път си натискам 0
Върнете се в началото Go down
ayanakiev

ayanakiev


Брой мнения : 23
Age : 22
Registration date : 18.03.2009

AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:17 pm

ами последната проба беше с .mp3, wav, wma, acc - неуспешно...
нз защо но си мисля че някой червей ми е ял от програмата... преди време имах проблеми с половината програми на adobe... гадните червеи бяха яли като за сватба ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





AE CS3 & Audio - проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AE CS3 & Audio - проблем   AE CS3 & Audio - проблем Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
AE CS3 & Audio - проблем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем с туториалите
» Проблем с програмата
» проблем с видеа вкарани в АЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TripodBG :: Общи приказки :: Общи приказки за програмите и туториалите-
Идете на: