TripodBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TripodBG

tutorial forum @ tripodbg.com
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 flames Прочетете правилата!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 2:11 pm

да знаете къде из нета има клипчета на огън,които да са изрязани или поне снимани на монотонен фон, може и да е някакъв плъг-ин, но да изглежда реалистично.
Върнете се в началото Go down
Stefoto
Admin



Брой мнения : 42
Age : 35
Location : Sofia
Registration date : 15.03.2009

flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 3:35 pm

Ами можеш да направиш стилизирани пламъци с Trapcode Form, а също и да намериш истински такива заснети в следните торент сайтове. www.demonoid.com и www.gfxnews.ru
пишеш Artbeats reel fire или Reel explosion, Adobe image library fire аз лично имам 10-12GB с такива неща заснети са на черен фон и много лесно се изрязват.
Върнете се в началото Go down
http://www.tripodbg.com
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 4:21 pm

и в двата форума регистрацията не е разрешена? как мога да тегля без регистрация? и мога ли?
Върнете се в началото Go down
Stefoto
Admin



Брой мнения : 42
Age : 35
Location : Sofia
Registration date : 15.03.2009

flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 8:10 pm

За съжаление без регистрация неможеш, пробвай в други торент сайтове да потърсиш аз имам регистрации в тези от 2 години някаде и всичко, което ми трябва намирам там. Но все пак можеш да провериш в isohunt или piratebay.
Върнете се в началото Go down
http://www.tripodbg.com
d.panayotov

d.panayotov


Брой мнения : 33
Age : 34
Registration date : 16.03.2009

flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitimeСря Мар 18, 2009 1:12 pm

ето какво намерих. http://www.detonationfilms.com/UnitK-11.html ако някой ги има тези и може да ми ги прати ще му бъда благодарен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





flames Прочетете правилата! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: flames Прочетете правилата!   flames Прочетете правилата! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
flames Прочетете правилата!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TripodBG :: After Effects :: After Effects - Специални ефекти-
Идете на: